ŠKODA STUPAVA TROPHY » Let vrtuľníkom » Informácie

Staňte sa našimi fanúšikmi na Facebooku!

Informácie

 

 

 

Nenechajte si ujsť tento rok možnosť zalietať si na našom MTB maratóne.

Keďže minulý rok bol veľký záujem a vyhliadkové lety vrtuľníkom, aj tento rok sme pre vás pripravili možnosť zalietať si vrtuľníkom BELL 206 ponad náš MTB maratón.

Všeobecné informácie

Okružné a vyhliadkové lety pre širokú verejnosť. Lety pre novinárov, fotografov, televízne štáby a pre kameramanov (profesionálov či amatérov). Na našom maratóne môžete darovať let vrtuľníkom ako netradičný darček sebe, svojim blízkym, kamarátom, bajkerom, nebajkerom :-), obchodným partnerom, klientom či zamestnancom. Taktiež môžete, po dohode s pilotom, uskutočniť let ponad vaše pozemky či nehnuteľnosti v blízkosti mesta Stupava, prípadne si môžete takto uskutočnený let zvečniť na VIDEO, alebo FOTO. Pilot vám bude plne k dispozícii.

Pasažieri vrtuľníku dostanú jedinečnú možnosť kochať sa krásou prírody, vychutnať si pohľad na maratónsku trať, pozorovať pod sebou pulzujúci život, priebeh pretekov a okolie Stupavy z nezvyčajnej vtáčej perspektívy. Let vrtuľníkom na našom cyklistickom podujatí sa pre vás aj takto spojí s adrenalínom, dobrodružstvom a s naplneným snom.

Dôležité informácie k vyhliadkovým letom nad Stupavou

Firma EHC SERVICE zabezpečí vyhliadkové lety počas celého dňa konania nášho podujatia, aby si mohol zalietať každý záujemca o nevšedný zážitok. Vrtuľník môže lietať neobmedzene, počas celého dňa. V priebehu letu je dovolené (a aj odporúčané) fotiť a natáčať. Pre väčšiu skupinu ľudí je možné letieť aj dvoma vrtuľníkmi.

Miesta odletov a príletov vrtuľníkov

Pravdepodobné miesta štartu vrtuľníkov sme v spolupráci s pilotom EHC SERVICE naplánovali v blízkom okolí miesta diania v Stupave tak, aby sa vyhliadkový let uskutočnil podľa možností ponad pretek. Minulý rok sme vzlietali z lúky vedľa Základnej školy Kpt. Nálepku na Školskej ulici v Stupave a z priestranstva vedľa čerpacej stanice tesne pred Stupavou.

Presné miesto odletov a príletov bude riadne označené, záujemcov o lietanie budeme informovať aj prostredníctvom info stánku na mieste akcie v Stupave a prostredníctvom moderátora v deň konania nášho podujatia.

Organizátor Stupavského maratónu bude organizovať kyvadlovú dopravu pre záujemcov o vyhliadkový let z miesta akcie do miesta konania príletov a odletov vrtuľníka. Záujemcovia sa môžu k vrtuľníkom prepraviť aj samostatne.

Podmienky letu

Let vrtuľníkom trvá 10 minút. Vrtuľník má voľnú kapacitu pre 4 pasažierov plus jedno miesto pre pilota. Za jednu hodinu je pilot schopný uskutočniť až 6 letov, t.j. 24 pasažierov.

Vyhliadkové lety vrtuľníkom sa budú konať počas celého dňa, v čase od 7.30 do 19.00 hod., v prípade záujmu aj neskôr.

Vrtuľník vzlietne, až keď sa v daný moment nazbierajú štyria záujemcovia o vyhliadkový let nad naším maratónom, respektíve ak sa zaplatia náklady na 10 min. let v prípade, že by chcelo letieť menej osôb, ako je plná kapacita vrtuľníka.

Prihlásenie online

Kedže bol minulý rok veľký záujem o vyhliadkové lety vrtuľníkom, je možné si svoj vyhliadkový let „poistiť“ a zaregistrovať dopredu. Na tento účel môžete využiť novú registráciu online na našom webe. Prihlásenie bude možné aj po tomto termíne, ale už len v mieste konania nášho MTB maratónu, počas celého dňa, aj to len v prípade, že v danom čase bude vo vrtuľníku voľné miesto.

V prípade registrácie online je potrebné uhradiť do 5 kalendárnych dní zálohu za vyhliadkový let v hodnote 20,- EUR, a to na číslo účtu EHC SERVICE uvedené v registračnom tlačive on line. Spôsob úhrady je možný iba peňažným prevodom na tento účet. Pasažier predregistrovaný online takýmto spôsobom dostane letenku tesne pred štartom vyhliadkového letu od pilota vrtuľníku a za doplatok v hodnote 30,- EUR.

Ak sa budete registrovať prostredníctvom nášho registra online a zároveň si budete rezervovať menej ako 4 miesta (resp. menej ako 3 alebo 2 miesta). Je potrebné rátať s tým, že okrem vás poletia vo vrtuľníku ďalší pasažieri, alebo je možné doplatiť za nevyťažené miesto vo vrtuľníku v prípade, že chcete mať pre seba a pre svoju spoločnosť súkromie.

Je potrebné mať na pamäti, že koľko miest vo vrtuľníku chcete obsadiť, toľkokrát sa musíte zaregistrovať. V prípade súkromných letov je potrebné zaregistrovať aj prázdne miesta vo vrtuľníku, ktoré nebudete chcieť obsadiť.

Možnosť rezervácii letov bez zloženia zálohy nebude možná. Uhradené zálohy za nezrealizované lety vráti EHC SERVICE späť.

V prípade nejasností nás môžete určite kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Informácie o letenkách zakúpených na mieste konania letov

Celková cena letenky pre jedného pasažiera na jeden let je 50,- EUR za 10 minút letu.

Letenky si záujemca o vyhliadkový let zakúpi priamo u pilota vrtuľníku tesne pred odletom na vyhliadkový let, a to na mieste, na ktorom bude vrtuľník vzlietať a pristávať.

Informácie o firme EHC SERVICE

Firma je držiteľom oprávnení na letecké práce vrátane vyhliadkových letov vrtuľníkom, vydaným Úradom pre civilné letectvo (ÚCL). EHC SERVICE má bohaté skúseností s prevádzkovaním vrtuľníkového lietania. EHC SERVICE lieta s novými a modernými jednomotorovými a dvojmotorovými vrtuľníkmi.

Upozornenie

Zodpovednosť za celkový priebeh vyhliadkových letov a za pasažierov vyhliadkových letov na našom podujatí preberá v plnej miere spoločnosť EHC SERVICE.

V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok, nevhodných na let počas nášho maratónu si EHC SERVICE vyhradzuje právo odvolať vrtuľník z nášho podujatia.

Na záver

Tak ako balón, ani vrtuľník nepotrebuje žiadne cesty, letiská, mosty, môže lietať prakticky kdekoľvek. Pri jazde autom človek vníma len dva rozmery priestoru okolo seba, dĺžku a šírku. Pri lete vrtuľníkom človek vníma aj tretí rozmer a to výšku.

Nenechajte si preto ujsť tento nevšedný zážitok!

 

Hladké pristátie praje váš pilot vrtuľníku...

www.ehc.sk

Vyhliadkové lety vrtuľníkom

 

Bratislava region

Naši ďalší partneri

 • Bio Farma
  Sportujeme
  Dolomitybike
  Expres
  MTBS.cz
  MSKS Stupava
  Festivaly.sk
  Kam s detmi
  Cyklistika Krnov
  Cykloserver.cz
 • galeria lamac
  bikepoint.sk
  salzkammergut trophy
  Slomba
  Hotel W
  VOS-TPK
  Bikemag
  mvk
  beh.sk
  eZahorie.sk
 • trenujeme
  Intersport
  Záhorí
  Cyklobazar
  DIGI sport
  vitajte cyklisti
  Cyklodata.cz
  Kolečko
  Mozgásvilág.hu
  EHC Service
 • SZC
  mama-trek.hu
GENERÁLNY PARTNER
  ŠKODA
EXKLUZÍVNI PARTNERI
  Skoda financie
POD ZÁŠTITOU PREDSEDU BSK
  BRT
  BSK
S PODPOROU
  stupava
  BKIS
  Mestské lesy v Bratislave
  Bratislava
  Záhorská Bystrica
ŠPORTOVÍ PARTNERI
  uvex
  Eleven
  Bicykle PP
  PowerBar
  Koliesko
  MACKOVIA HRAČKY
  Cyklo Star
  Davorin
  sportful
WEB PARTNER
  SBOT 2016
  mtbiker.sk
REKLAMNÍ PARTNERI
  Krajn
  Manag Termo
  Whirpool
  ReMax
  FedEx
  videofly
  Slovstav
  KYTICKA
  Shocart
  AKS
  Faxcopy
  BKP ELEKTRO
GASTRO PARTNERI
  Piadzeno
  Berto
  Birell
  Gatorade
  Penzion Intenziva
  pepsi
  RODAN RH
  BVS
  Pekáreň u Floriánka
PRINTOVÝ PARTNER
  Inba
OFICIÁLNY UBYTOVACÍ PARTNERI
  eminent
  Parkhotel Intenziva
ZNAČENIE NA TRATI ZABEZPEČUJE
  koliesko
BEZPEČNOSTNÁ SLUŽBA
  Eagle